Ana sayfa

Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

Çin Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Sertifikalar
O sabrına sahip olabilir, istediğini alabilir!

—— evlenmek

Rekreasyon için zaman bulamayan insanlar, hastalığa zaman bulmak için er ya da geç zorlanırlar!

—— John

Yarın iyi işler için en iyi hazırlık bugün iyi iş yapmaktır!

—— ELTH

Kendine yardım edenlere Allah yardım eder !

—— Jack

Zafer bana gelmeyecek gibi gelmeyecek!

—— Jerry

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

1 2 3 4
Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd
办公室 Condensor production line Evaporatör Condensing unit production line
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : gaoxiang
No. Çalışanları : 150~180
Yıllık satış : 20000000-30000000
Yıl kurulan : 1990
İhracat p.c : 70% - 80%

Biz, Guangzhou Xiangbingyue Soğutma Equipment Co, Ltd biridir Zhejiang Gaoxiang Sanayi Ticaret A.Ş., Ltd ve Zhejiang Gaoxiang Sanayi Ticaret A.Ş., Ltd 1990 yılında kurulmuş, kapsamlı bir sanayi şirketi araştırma, geliştirme, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış özel soğutma ürünleri ve bileşenleri. Kurumsal moraline dayanan - “çabalayan, düşünen, aşan”, Sürekli olarak Gaoxiang tarafından uygulanan kalite rehberi, “yüksek kaliteye ulaşmak, müşteri memnuniyeti ile gelişmek” şeklinde ilerlemektedir. Kılavuzu takip ederek, Gaoxiang, müşterilerine yüksek kaliteli soğutma ürünleri sunmak için kendini taahhüt eder.

ISO9001-2008 sertifikasına ek olarak, yoğuşma üniteleri GB / T21363 - 2008 standardına uygundur ve soğutma ekipmanı, kondansatörler ve evaporatörlerin üretim lisansını elde etmek GB / T25129 - 2010 standardına ulaşır, CE sertifikasını da geçer. Ürünler, geniş çaplı tanıma ve güven kazandı ve ulusal tarım bakanlığı ve taşra teşkilatının belirlenmiş tarım makineleri tanıtım ürünleri haline geldi. 500 m3'ten az olan soğuk oda projesi doğrudan yerel tarım sübvansiyonları için uygulanabilir.

Daha fazla arkadaşın desteğini kazanmak için Gaoxiang, gelecekte sürdürülebilir kalkınma için sürekli iyileştirme ve yenilikçiliğe adanacak. Gaoxiang, ilgilenen tüm yerli ve denizaşırı soğutma üreticilerini veya bayilerini iş görüşmeleri ve işbirliği fırsatları için onunla iletişime geçmesini memnuniyetle karşılamaktadır.

Soğutma ünitesini test etmek ve test etmek için spesifikasyon gösteriyoruz. Ayrıca biz tasarım tüm set soğuk oda, cam kapı ekran göstermek durumunda şarj, herhangi bir tavuk ekipmanı ihtiyacınız varsa, bizi bulmak, profesyonel ekibimiz var ve size profesyonel tasarım, rekabetçi fiyat ve samimi hizmet verecek!

İletişim bilgileri
Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Mrs. Liz

Faks: 86-20-83342527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)